دانستنی های مانتو اداری چه دوست داشته باشید و چه نداشته باشید، در محیط های کاری مدرن، نحوه پوشش شما نقش قابل توجهی در میزان موفقیتتان ایفا می کند.

به گفته نیکل ویلیامیز یکی از متخصصین مشاغل ” مشکل ظاهر این است که عملکردتان نیز با توجه به آن، برداشت می شود.” حتی اگر رئیستان هم بر این باور باشد که پوشش شما تاثیر چندانی بر روی نحوه دیدش نسبت به عملکرد  شما ندارد، اما مطمن باشید که به طور ناخودآگاه پوشش شما را نیز در نظر می گیرد و بر روی کار شما تاثیرگذار است.

زمانی که لباس شما مناسب نیست، مورد قبول و پذیرفته شده نیستید و حتی در بعضی مواقع، عدم پوشش مناسبتان می تواند شانستان برای رسیدن به برخی ترفیعات کاری را از بین ببرد. اما از سوی دیگر داشتن لباس مناسب و در خور برای محیط کاری می تواند شانس موفقیت شغلی شما را چندین برابر کند .

بدانید که تنها با پوشش مناسب و شایسته محیط کار می توانید تاثیری افزون بر تاثیر کیفیت کارتان بر روی دیگران داشته باشید با در نظرگرفتن این نکات است که پوشش در محیط کار از اهمیت ویژه ای برخوردار می شود و در کنار آن لباس فرم اداری علی الخصوص مانتو و شلوار اداری برای بانوان جایگاه ویژه ای پیدا می کند.

اهمیت مانتو وشلوار اداری :

لباس نشانگر شخصیت هر فردی است، انتخاب مانتو بر اساس اندازه قد، اندازه اندام و سلیقه هر فردی است. مانتو هایی که کاربری روزانه دارند و مکرر از آن‌ها در محیط های اداری استفاده می‌کنید حتما باید تن خور مناسبی داشته باشند.

برای بانوان شاغل انتخاب پوشش مناسب محل کار کاری نسبتا دشوار است , ست کردن روزانه مانتو و شلوار و مقنعه کاری بسیار هزینه بر و استرس زا است با درنظر گرفتن این دلیل بسیار مهم در صنعت مد و پوشاک صنعتی بنام مانتو و شلواری اداری شکل گرفت .

مانتو و شلوار اداری باید از لحاظ رنگ مناسب شما و محیط اداری شما باشد. مناسب بودن پارچه برای فصل نیز از فاکتورهای یک مانتو و شلوار خوب اداذی است با توجه به تمامی دلایل ذکرشده  این صنعت رفته رفته در دنیای مد جایگاهی پیدا کرد تا جاییکه خیلی از ارگان های دولتی و خصوصی لباس فرم ویژه بانوان تعریف کردند.

انتخاب مناسب ترین و بهترین مانتو و شلوار اداری :

امروزه در سطح شهر بسیاری از مغازه ها و فروشگاه های کوچک و بزرگ لباس فروشی و یا به اصطلاح بوتیک در کنار اجناس خود اقدام به فروش مانتو هایی تحت عنوان مانتو و شلوار اداری می کنند. باید توجه داشت که لباس فرم اداری زنانه و لباس فرم اداری آقایان یک حیطه و صنف کاملا مجزا از اینگونه فروشگاه ها می باشد و باید نگاهی عمیق تر و تخصصی تر به آن داشت.

  مکان خرید لباس یکی از مهم ترین نکاتی است که برای خرید یک مانتو فرم اداری شیک باید به آن مراجعه کنید.

لباس فرم نیز مانند هر کالای دیگر، چون مبلغ مشخصی برای آن پرداخت میگردد و نیز به دلیل تماس آن با بدن از دیدگاه بهداشتی بسیار حائز اهمیت است،ضروری است تا از مراکز معتبر و رسمی خریداری گردد تا علاوه بر اطمینان از قیمت گذاری ها،از دیدگاه کیفیتی و بهداشتی نیز قابل اعتماد باشد.

قیمت مانتو و شلوار اداری باید به این نکته توجه داشت که چون در این مانتو ها از یکسری متریال خاص استفاده می شود ممکن است نیاز به هزینه بیشتری نسبت به مانتو های عادی، باشد. موادی از قبیل لایی مویی، زانفیکس، پارچه مخصوص تولید لباس فرم (که باید دوام بسیار بیشتری به نسبت پارچه های معمولی داشته باشد)، دکمه های پایه دار درجه یک، گاند مرغوب، استفاده از چرخ های زیگزال متفاوت، دستگاه های فیوزینگ و … تاثیر مستقیم در قیمت لباس فرم اداری دارند.

هزینه نیروی انسانی , طرح و خلاقیت حاکم بر مانتو فرم , انحصاری بودن طرح مانتو فرم،میزان به روز بودن،بهره مندی از مد 
صنعتی بودن و کارگاهی بودن تولید  هزینه های راه اندازی تولید صنعتی که در قالب سربار در کالای تمام شده محاسبه خواهد شد و یا هزینه های مزدی دوزی مانتو فرم و … همه و همه از عوامل تعیین کننده قیمت مانتو و شلواری می باشد.

پرفروش ترین مانتو و شلوار اداری مدل هایی از قبیل مانتو اداری یقه هفت ساده , یقه هفت پاگن دار، یقه ایستاده، مانتو یقه انگلیسی، مانتو یقه آرشال از پر فروش ترین و رایج ترین مدل های لباس فرم اداری می باشند.

مدل های یقه هفت بیشتر مناسب فصل گرما و مدل های یقه ایستاده و یقه آرشال بیشتر مناسب فصل سرما می باشند. همچنین در صورت استفاده از مدل های یقه هفت می توانید از شونیز و کراوات برای ست کردن لباس فرم اداری زنانه استفاده کنید که جلوه خاصی به لباس شما خواهد بخشید.

 رنگ های مناسب برای محیط کار رنگ‌های تیره مانند: مشکی، قهوه ای، سورمه ای و خاکستری و آجری … می باشد.
رنگ قهوه‌ای و آجری رنگ‌های مناسب برای مانتوهای رسمی اند و آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد
اندازه مانتو بهتر است خانم هایی با قد کوتاه و متوسط مانتوهای کمی بلند همچنین خانم‌های قد بلند مانتوهای کوتاه تر بپوشند. 

تولید کننده بودن:علاوه بر اینکه هر خرید مانتو فرم شما از تولید کننده،باعث دوام کاری یک نفر در چرخه تولید لباس فرم خواهد شد،تولید کننده فرم با زیر نظر داشتن مواد اولیه ودوخت خود و نیز با نظارت اتحادیه پوشاک میتواند تضمین مناسبی برای شما چه در خصوص قیمت گذاری های تخصصی و چه در حوزه بهداشت و سلامت باشد.

مطابقت با عرف جامعه و هم خوانی با پوشش اسلامی نیز از دیگر نکات مهم در مورد مانتو و شلوار اداری است .

لباس فرم هاي مناسب مانتو فرم اداری و لباس‌ فرم هايي بیش از حد روشن یا بی نهایت طرح دارفرم های مناسبی برای انتخاب نیستند با توجه به محدودیت‌هایی که شغل‌های نیاز به خلاقیت دارند مثل بازاریابی یا برنامه نویسی کامپیوتر، بهترین رنگ برای کارکنان این حوزه‌ها آبی نفتی، خاکستری و مشکی است.

سخن آخر :

این مقاله تمام تلاش خود را کرد تا به خوانندگان عزیز هرآنچه را که برای هرید یک مانتو و شلوار اداری مناسب نیاز دارند ارایه دهد امید است که مورد توجه قرار گیرد.

خبر ها و مقالات در حوزه مد و لباس را در سایت مد یک دنبال کنید 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل مقنعه های زیبا

کلکسیونی از شیک ترین مدل های مانتو شلوار اداری

مجموعی از شیک ترین کت زنانه به مدلهای مختف

فروش انواع پارچه بروجرد تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم