فروشگاه دنیای مد و لباس در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی فعالیت می کند و سعی وافر به تولید پوشاک داخلی دارد و کلیه محصولات ما در تهران تولید می شود.

موضوع و حوزه اصلی فعالیت دنیای مد و لباس تولید و فروش انواع مانتو شلوار فرم اداری ، مقنعه فرم و کلاه مهمانداری برای بانوان می باشد. 

ویژگی‌های مثبت خرید لباس از ما چیست؟

    اینکه دنیای مد و لباس خود تولید کننده و همچنین عرضه کننده لباس می باشدو مستقیم با خریدار در تماس هست محاسن بسیاری دارد،از جمله اینکه:

        1 - شما می‌توانید به هر نوع لباس در سایت آنلاین دنیای مد و لباس دسترسی داشته باشید؛ این موضوع شما را از صرف وقت بسیار در خارج از خانه برای یافتن لباس خوب و با کیفیت ، بی‌نیاز می‌کند .

        2 - شما می توانید هر مدل مد نظرتون که در مجموعه لباس های ما موجود نیست  رو  سفارش تولید بدید که با دوخت و تن خور عالی برای شما تولید شود .

        3 - دنیای مد و لباس اصالت و سلامت کالاهای چند هزار تا چند میلیون تومانی را تضمین و خاطر شما را از بابت کیفیت خرید، آسوده می‌کند.

        4 - وجود ضمانت بازگشت کالا در صورتی که شرایط ذکرشده در قانون بازگشت را داشته باشد؛ یک ویژگی است که برای رضایت شما در نظر گرفته شدهه است .

        5 -  ما  برای ارسال کالاهای خود به سراسر کشور هزینه‌ی کمی دریافت می‌کند و به طور خاص خریداران در شهر تهران می‌توانند کالای خود را بدون پرداخت هزینه‌ی ارسال، دریافت کنند.

 

ارزان ترین مانتو شلوار فرم

از دیگر محاسن تولیدات دنیای مد و لباس

 

1-  محصولات با کیفیت
2-  بهترین خدمات پس از فروش
3-  دوخت و تنخور عالی لباسها
4-  استفاده از پارچه های درجه یک
5-  سه روز ضمانت بازگشت وجه

 

آماده شرکت در مناقصات مانتو شلوار اداری ، لباس فرم و لباس کار برای کارکنان سازمانها و شرکتها و بانک ها در سراسر ایران با انواع پارچه های کرپ مریکوری - کرپ کنزو - کرپ دزیره - فاستونی - فیونا- نیکول - فاستونی ترک