خدمات و تعهدات پس از فروش مانتو بیسانتو : جهت جلب رضایت مشتری در صورت بروز هر گونه مشکل برای محصولات خریداری شده، تعویض و مرجوعی داریم و در صورت مرجوعی هزینه به مشتری عودت می گردد . 

و همچنین در صورتی که به هر نحوی از محصول خریداری شده راضی نبودید می توانید تا 7 روز تعویض و یا مرجوع کنید و مبلغ پرداختی شما به حسابتان واریز می گردد. این یک ویژگی بینظیری هست که برای رضایت شما در نظر گرفته شده است .

(( لازم به ذکر هست شومیز، کراوات و مقنعه ها به خاطر مسایل بهداشت سر و صورت و لباس هایی که سفارشی تولید شده اند، مرجوعی و تعویض ندارد))

خط فاصله

خدمات و تعهدات پس از فروش

شرایط بازگرداندن کالاها

مناسب نبودن سایز محصول دریافت شده

درصورتی که سایز محصولی که دریافت نموده اید مناسب شما نیست، لطفا در حداقل زمان ممکن (نهایتا تا 24 ساعت پس از دریافت کالا) به واحد پشتیبانی بیسانتو اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایز مطلوب شما صورت گیرد.

درصورت موجود نبودن سایز مناسب، بیسانتو طبق انتخاب شما، اقدام به تعویض مدل یا ابطال سفارشتان می نماید.

لطفا برای بررسی سایز توجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته سفارش، نداشتن بوی عطر، جدانشدن تگ محصول و تمیز و سالم ماندن آن شرط اصلی برای تعویض کالاست.

همکاران بخش خدمات پس از فروش بیسانتو پس از بررسی صحت این موارد، درکوتاهترین زمان ممکن نسبت به ارسال محصول مناسب شما اقدام می نمایند.

 در مورد پوشاک، محصول فقط پرو شده، بوی عطر و بدن را نگرفته باشد، تگ و سایر ملحقات لباس جدا نشده باشد و در حالت نو و اولیه باشد.

خط فاصله

خدمات و تعهدات پس از فروش

وجود ایراد در کالای خریداری شده

مشتریان محترم در صورت مشاهده هرگونه ایراد در کالای دریافتی خود باید حداکثر تا 24 ساعت به همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش بیسانتو اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، کالا می تواند با کالای دیگر جایگزین شده و یا مبلغ آن به حساب وی واریز گردد. بدیهی است در صورت تعویض و وجود اختلاف قیمت، مابه التفاوت آن به طرفین پرداخت و یا بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است. متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود.

خط فاصله

انصراف از خرید کالا

در صورتی که قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید، می توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش اقدامات لازم را انجام دهند.

اما چنانچه کالا تحوی شده باشد می توانید حداکثر تا هفت روز کاری پس از دریافت کالا (درصورت باز نکردن بسته و پلمپ بودن آن) سفارش خود را مرجوع نمایید. لازم به ذکر است هزینه‌ی برگشت بسته در این حالت بر عهده ی مشتری می باشد.

در صورت باز شدن تگ از محصول، هر گونه استفاده نادرست و خارج کردن محصول از شکل و ظاهر اولیه توسط مشتری، بیسانتو  مسئولیتی در قبال تعویض و یا عودت محصول نخواهد داشت.

طبق قانون حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان، کالاهای بهداشتی مانند مقنعه، لباس زیر، لباس نوزادی، حوله، کلیه لوازم شنا، لوازم اصلاح شخصی و لوازم آرایشی بهداشتی و ... قابلیت برگشت را ندارند.

===========================

خدمات و تعهدات پس از فروش

خبر ها و مقالات در حوزه مد و لباس را در سایت مد یک دنبال کنید 

گلچینی از شیک ترین و جدیدترین مدل مقنعه های زیبا

کلکسیونی از شیک ترین مدل های مانتو شلوار اداری

مجموعی از شیک ترین کت زنانه به مدلهای مختف

فروش انواع پارچه بروجرد 

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم