160,000 تومان تخفیف ویژه برای مدت محدود

حراج! مشاهده گالری تصاویر کت تک زنانه کرپ کد 104 بنفش

کت تک زنانه کرپ کد 104 بنفش

کت تک زنانه کرپ  بنفش

این مدل تمام شده است

 • مشتریان وفادار

  مشتری عزیز ، دنیای مد و لباس برای هر خرید از سایت  ، 10% تخفیف برای خرید بعدی برای شما در نظر گرفته است ، یعنی با خرید یک میلیون تومان ، صد هزار تومان هدیه وفاداری به شما تعلق می گیرد که با خرید بعدی از سایت برای شما اعمال می شود.

 • سوالی دارید ؟

  مشتری گرامی ثبت ایمیل و کد پستی در مراحل خرید الزامی نیست . فقط با شماره موبایل می توانید ثبت نام و خرید کنید . ولی چنانچه در ثبت نام ایمیل هم وارد کنید در پایان سفارش فاکتور خرید خدمت شما ایمیل می شود و هم از طریق شماره موبایل وو هم ایمیل می توانید وارد کاربری خودتون بشید . 

 • ضمانت 7 روز بازگشت کالا

  اعتماد اساس همه‌ی روابط است ، در صورتی که به هر نحوی از مانتو شلوار خریداری شده راضی نبودید می توانید تا 7 روز تعویض و یا مرجوع کنید و مبلغ پرداختی شما به حسابتان واریز می گردد. این یک ویژگی بینظیری هست که برای رضایت شما در نظر گرفته شده است . لازم به ذکر هست مقنعه ها به خاطر مسایل بهداشت سر و صورت مرجوعی و تعویض ندارد.

   توضیحات بیشتر

 • راهنمای خرید آنلاین

  شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی دنیای مد و لباس پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید . اکنون سفارش شما ثبت شده است ! پس از ثبت سفارش پیامکی حاوی کد سفارش را دریافت می نمایید و همچنین فاکتور خریدتان نیز به ایمیلتان ارسال می گردد. از طریق پروفایل خود، قسمت "سفارشات من" می توانید در جریان خرید آنلاین خود قرار بگیرید. توضیحات بیشتر

محصولات مشابه