ست براش 6 تکه

84,000 تومان

A514

آرایش مناسب،ملایم وبه اندازه تاثیربسیاری روی زیباترشدن چهره خانمها دارد. دراین میان برسهای آرایش نقش مهمی را در طبیعی تر وسالمترشدن آرایش بازی میکنند.

5000 قلم

3 امتیاز وفاداری با خرید این محصول دریافت میکنید

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد
 • مشتریان وفادار

  مشتری عزیز ، دنیای مد و لباس برای هر خرید از سایت  ، 10% تخفیف برای خرید بعدی برای شما در نظر گرفته است ، یعنی با خرید یک میلیون تومان ، صد هزار تومان هدیه وفاداری به شما تعلق می گیرد که با خرید بعدی از سایت برای شما اعمال می شود.

 • سوالی دارید ؟

  مشتری گرامی ثبت ایمیل و کد پستی در مراحل خرید الزامی نیست . فقط با شماره موبایل می توانید ثبت نام و خرید کنید . ولی چنانچه در ثبت نام ایمیل هم وارد کنید در پایان سفارش فاکتور خرید خدمت شما ایمیل می شود و هم از طریق شماره موبایل وو هم ایمیل می توانید وارد کاربری خودتون بشید . 

 • ضمانت 7 روز بازگشت کالا

  اعتماد اساس همه‌ی روابط است ، در صورتی که به هر نحوی از مانتو شلوار خریداری شده راضی نبودید می توانید تا 7 روز تعویض و یا مرجوع کنید و مبلغ پرداختی شما به حسابتان واریز می گردد. این یک ویژگی بینظیری هست که برای رضایت شما در نظر گرفته شده است . لازم به ذکر هست مقنعه ها به خاطر مسایل بهداشت سر و صورت مرجوعی و تعویض ندارد.

   توضیحات بیشتر

 • راهنمای خرید آنلاین

  شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی دنیای مد و لباس پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید . اکنون سفارش شما ثبت شده است ! پس از ثبت سفارش پیامکی حاوی کد سفارش را دریافت می نمایید و همچنین فاکتور خریدتان نیز به ایمیلتان ارسال می گردد. از طریق پروفایل خود، قسمت "سفارشات من" می توانید در جریان خرید آنلاین خود قرار بگیرید. توضیحات بیشتر

محصولات مشابه