ست براش 12 تکه

144,000 تومان

A513

گوناگونی برس‌های آرایشی بسیارند و زمان آرایش کم!روش آرایش هم کاملا بستگی دارد به اینکه شما چه ظاهری را می‌پسندید. با این همه توصیه می‌شود در روزهای عادی برای ایجاد یک ظاهر طبیعی از براش‌های طبیعی استفاده کنید و برای ایجاد سایه‌های اسموتی (ترکیبی از رنگ‌های سرد مثل خاکستری و آبی و…) که بیشتر در شب کاربرد دارد از برس‌های غیرطبیعی استفاده کنید.برس‌های سایه چشمبرای سایه چشم چند نوع برس آرایشی وجود دارد و هر کدام هدف مشخصی دارد. مثلا هر براش برای خط چشم یا سایه روی پلک یا گوشه‌های چشم و یا زیر چشم کاربرد مخصوص به خود را دارد که در ادامه در کنار برس‌های دیگر به بعضی از آنها اشاره می‌کنیم.

5000 قلم

5 امتیاز وفاداری با خرید این محصول دریافت میکنید

شما نمیتوانید بیش از 5 محصول را با هم مقایسه کنید
محصول با موفقیت به لیست مقایسه افزوده شد
 • مشتریان وفادار

  مشتری عزیز ، دنیای مد و لباس برای هر خرید از سایت  ، 10% تخفیف برای خرید بعدی برای شما در نظر گرفته است ، یعنی با خرید یک میلیون تومان ، صد هزار تومان هدیه وفاداری به شما تعلق می گیرد که با خرید بعدی از سایت برای شما اعمال می شود.

 • سوالی دارید ؟

  مشتری گرامی ثبت ایمیل و کد پستی در مراحل خرید الزامی نیست . فقط با شماره موبایل می توانید ثبت نام و خرید کنید . ولی چنانچه در ثبت نام ایمیل هم وارد کنید در پایان سفارش فاکتور خرید خدمت شما ایمیل می شود و هم از طریق شماره موبایل وو هم ایمیل می توانید وارد کاربری خودتون بشید . 

 • ضمانت 7 روز بازگشت کالا

  اعتماد اساس همه‌ی روابط است ، در صورتی که به هر نحوی از مانتو شلوار خریداری شده راضی نبودید می توانید تا 7 روز تعویض و یا مرجوع کنید و مبلغ پرداختی شما به حسابتان واریز می گردد. این یک ویژگی بینظیری هست که برای رضایت شما در نظر گرفته شده است . لازم به ذکر هست مقنعه ها به خاطر مسایل بهداشت سر و صورت مرجوعی و تعویض ندارد.

   توضیحات بیشتر

 • راهنمای خرید آنلاین

  شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی دنیای مد و لباس پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید . اکنون سفارش شما ثبت شده است ! پس از ثبت سفارش پیامکی حاوی کد سفارش را دریافت می نمایید و همچنین فاکتور خریدتان نیز به ایمیلتان ارسال می گردد. از طریق پروفایل خود، قسمت "سفارشات من" می توانید در جریان خرید آنلاین خود قرار بگیرید. توضیحات بیشتر

محصولات مشابه